Search
Generic filters
Exact matches only

Kontakta INSU

Postadress/Besöksadress

Katrineholm
Kungsgatan 2A
641 30 Katrineholm

Nyköping
Teknikgången 6
611 38 Nyköping

E-post: info@insu.se

Växel: 010-188 35 00

Öppettider växel
Måndag-fredag 08.00-16.00

INSU Katrineholm

INSU Nyköping

Våra medarbetare

Eva Almånger

Administration & Service

010-188 35 12

eva.almanger@insu.se

Malin Arklöv

Chef ekonomi och HR

010-188 35 21

malin.arklov@insu.se

Jörgen Björklund

Produktansvarig vent/VS/kyla

010-188 35 59

jorgen.bjorklund@insu.se

Henrik Blomstedt

Produktansvarig Elsäkerhet

010-188 35 53

henrik.blomstedt@insu.se

Ellenor Engdahl

Koordinator Yrkeshögskolan

010-188 35 72

ellenor.engdahl@insu.se

Ronnie Eriksson

Säljansvarig region Stockholm/Uppsala

010-188 35 35

ronnie.eriksson@insu.se

Viktor Eriksson

Lärare VVS

010-188 35 82

viktor.eriksson@insu.se

Rita Fager

Säljansvarig region Väst/Syd

010-188 35 36

rita.fager@insu.se

Sissi Fondelius

KAM Företagskurser

010-188 35 39

sissi.fondelius@insu.se

Tommy Fröberg

Lärare Kyl- och värmepumpteknik

010-188 35 56

tommy.froberg@insu.se

Claes Fransson

Lärare VVS

010-188 35 84

claes.fransson@insu.se

Ann Lindeberg Gustafsson

Ekonomi- och HR

010-188 35 22

ann.lindeberg@insu.se

Camilla Rellnert Gustafsson

Koordinator Yrkeshögskolan

010-188 35 74

camilla.gustafsson@insu.se

Claes-Göran Hansson

Vaktmästare

010-188 35 19

cg.hansson@insu.se

Leena Hansson

Lokalvårdare

010-188 35 18

leena.hansson@insu.se

Hans Heldring

Chef produktutveckling

010-188 35 51

hans.heldring@insu.se

Philip Javelius

Lärare VVS

010-188 35 83

philip.javelius@insu.se

Nisse Karlsson

Produktansvarig Teknik/Automation

010-188 35 52

nisse.karlsson@insu.se

Per-Olof Karlsson

Lärare VVS

010-188 35 85

per-olof.karlsson@insu.se

Vesna Karlsson

Ekonomi och HR

010-188 35 23

vesna.karlsson@insu.se

Pelle Krantz

Produktansvarig Auktorisation/Validering

010-188 35 54

pelle.krantz@insu.se

Kristina Kullman

Chef Administration & Service

010-188 35 11

kristina.kullman@insu.se

Gustav Larsson

Provledare branschprov VVS

010-188 35 87

gustav.larsson@insu.se

Per-Owe Larsson

Lärare Företagslärling el

010-188 35 90

per-owe.larsson@insu.se

Martin Lemon

Chef försäljning

010-188 35 32

martin.lemon@insu.se

Marie Lindholm

Säljansvarig VVS/ventilation

010-188 35 37

marie.lindholm@insu.se

Urban Mellstrand

Provledare branschprov VVS

010-188 35 86

urban.mellstrand@insu.se

Göran Pålsson

Ansvarig provledare branschprov VVS

010-188 35 88

goran.palsson@insu.se

Helene Scheibe

Kommunikatör

010-188 35 60

helene.scheibe@insu.se

Anders Sivén

Säljansvarig Industri, Kraft & Distribution

010-188 35 33

anders.siven@insu.se

Helén Skagerlind

Säljansvarig inom kyl- och värmepumpteknik

010-188 35 38

helen.skagerlind@insu.se

Marcus Strandberg

Säljansvarig region Norr/Mitt

010-188 35 34

marcus.strandberg@insu.se

Maria Tengner

Chef yrkeshögskola

010-188 35 71

maria.tengner@insu.se

Samuel Tornell

Lärare Företagslärling larm & säkerhet

010-188 35 91

samuel.tornell@insu.se

Anne-Sofie Tunon

Kommunikatör / tjänstledig

Jasmine Törnström

Administration & Service

010-188 35 16

jasmine.tornstrom@insu.se

Anette Vestin

Administration & Service

010-188 35 15

anette.vestin@insu.se

Mia Vokbus

Administration & Service

010-188 35 14

mia.vokbus@insu.se

Sofia Wahlberg

Administration & Service

010-188 35 17

sofia.wahlberg@insu.se

Mattias Wirdéus

Chef Gymnasie- och lärlingsutbildningar

010-188 35 81

mattias.wirdeus@insu.se

Mats Österberg

Lärare Kyl- och värmepumpteknik

010-188 35 58

mats.osterberg@insu.se

Lars Öberg

Produktansvarig Tele/Data/Säkerhet

010-188 35 55

lars.oberg@insu.se